جميع المنتجات
-
كريسونحن على ثقة بدلا عن وجود مثل هذه SINOPACK الموردين قوية. -
mr. hartono ramliأنا سعيدة للغاية للتعاون معهم. منتجاتها ذات نوعية جيدة وبأسعار تنافسية جدا. وخدمة من الدرجة العالية تجعل لي مفاجأة.
الكلمات الدالة [ cement jumbo bag fibc ] مباراة 37 المنتجات.
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| حلقات الزاوية: | 4 |
|---|---|
| مويستوريبروف: | نعم.. |
| الغبار: | نعم.. |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| مقاومة الأشعة فوق البنفسجية: | نعم.. |
|---|---|
| المقاومة الساكنة: | نعم.. |
| اللون: | الأبيض |
أكياس محفزة مصنوعة خصيصا لمتطلبات التعبئة الفريدة الخاصة بك
| مويستوريبروف: | نعم.. |
|---|---|
| قابلة لإعادة التدوير: | نعم.. |
| المواد: | البولي بروبلين |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |

