جميع المنتجات
-
كريسونحن على ثقة بدلا عن وجود مثل هذه SINOPACK الموردين قوية. -
mr. hartono ramliأنا سعيدة للغاية للتعاون معهم. منتجاتها ذات نوعية جيدة وبأسعار تنافسية جدا. وخدمة من الدرجة العالية تجعل لي مفاجأة.
الكلمات الدالة [ shipping dry bulk container bag ] مباراة 74 المنتجات.
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| دليل على الرطوبة: | نعم.. |
|---|---|
| الوزن: | 1.5 كجم |
| قابلة للتخصيص: | نعم.. |
حقيبة السائبة من مادة البولي بروبيلين الصناعية مع الخطوط الملاحية المنتظمة والطباعة
| قدرة الرفع: | 500-2500 كجم |
|---|---|
| موك: | 500 قطعة |
| مادة: | البولي بروبلين |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Customized Cold Resistant Conductive Big Bag for Supply Chain Management
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 4400lbs |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| قدرة الرفع: | 1000 كجم |
|---|---|
| مقاومة الأشعة فوق البنفسجية: | نعم.. |
| يربك: | نعم.. |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| الخيار السفلي: | صنبور التفريغ |
|---|---|
| الوزن: | 1.5 كجم |
| خيار الرفع: | حلقات الزاوية المتقاطعة |

